Drukarnia internetowa

Pełny offtopic.

Drukarnia internetowa

Postprzez 12daroos » 7 kwi 2017, o 22:02

Hej, właśnie otworzyłem firmę dlatego też poszukuję drukarni, jaka w dobrych cenach zrealizuje mi wizytówki, ulotki a także teczki reklamowe. Nie chciałbym kupować tych wydruków od drukarni z "aledrogo" bo bądź co bądź nie mam przekonania do bardzo tanich artykułów, nie bez przyczyny są tańsze ich prace. Jestem bardzo ciekawy jaka jest różnica pomiędzy drukarnią internetową, a zwykłą standardową stacjonarną drukarnią ? Generalnie wyszukałem w internecie ofertę firmy drukpolska.pl i zastanawiam się czy im właśnie nie powierzyć wszystkich wydruków, drukował ktokolwiek u nich jakieś materiały reklamowe albo inne produkty ? Świetnie byłoby wyszukać sprawdzoną drukarnie i stale drukować w jednej, a być może Wy macie jakieś wypróbowane drukarnie, w jakich drukujecie swoje materiały reklamowe ? Jest wstanie ktoś mi pomóc ?
12daroos

Re: Drukarnia internetowa

Postprzez Stiwen » 17 maja 2017, o 07:25

Obrazek
Stiwen

Postprzez tored » 17 maja 2017, o 13:30

Pierwsze słyszę o takim biznesie. Na czym on polega?
tored

Postprzez domcia12 » 7 gru 2018, o 09:40

Odsyłam do strony https://abc-druk.pl/. Jest to bardzo dobra drukarnia internetowa. Bez problemu zamówisz u nich najróżniejsze materiały reklamowe. Można także zamawiać kalendarze na rok 2019. Uważam, że jest to bardzo fajny gadżet.
domcia12

Powrót do Piszta co chceta