Kredyt online

Pełny offtopic.

Re: Kredyt online

Postprzez MikolajPantarej » 19 kwi 2019, o 17:25

Ja nie rozumiem ludzi, którzy biorą kredyty online.
MikolajPantarej

Postprzez dzoanno » 13 maja 2019, o 14:41

ja jestem strasznie przedrażliwiona na punkcie pozyczek, chwilówek itp. Potem można wpaść w tarapaty jeśli będą problemy ze spłatą pożyczki. Potem przy zaległościach wpisują do BIK. No ale co niektórzy wiedza że można poprosić firme o czyszczenie BIK 2019 i jeśli ktoś już ma ten problem to warto poczytać.
dzoanno

Postprzez rokun » 13 maja 2019, o 17:18

według mnie taki kredyt online to jest średnia opcja
rokun

Postprzez strzala » 13 maja 2019, o 21:09

Te oferty mnożą się w sieci. Zdecydowanie nie brakuje czegoś takiego.
strzala

Postprzez majchrzakkamil » 23 maja 2019, o 11:30

W pełni online są chyba tylko pożyczki pozabankowe gdyż z tego co mi się wydaje, wszelkie instytucje bankowe wymagają obecności w placówce, przynajmniej na podpisanie dokumentów. Parabanki działają inaczej, najpierw należy złożyć wniosek w którym podać prawdziwe dane takie jak: Imię,Nazwisko,Pesel,Numer dowodu oraz z tego co się orientuję serie dowodu osobistego. W kolejnym etapie następuje weryfikacja telefoniczna przesłanych danych. Jeżeli po wprowadzeniu wszystkich danych prawidłowych, system zatwierdzi naszą pożyczkę to w ciągu następnych kilkunastu minut pieniądze lądują na koncie bankowym lub jeżeli jest ono zajęte przez komornika, dostajemy czek giro. A co to? Jest to czek dzięki któremu pieniądze wypłacimy na poczcie, bez żadnych przeszkód.
majchrzakkamil

Poprzednia strona

Powrót do Piszta co chceta