Porada budowlana

Pełny offtopic.

Re: Porada budowlana

Postprzez tunczyk » 7 gru 2017, o 13:19

Super :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Jeśli Ty jeden będziesz o mnie pamiętał, inni mogą sobie zapomnieć
tunczyk

Postprzez Gola » 25 gru 2017, o 15:46

W ogóle się niestety na tym nie znam.
Bo nikt nie wie, jaki sen nam się jutro przyśni.
Gola

Postprzez semi » 14 sty 2018, o 11:34

To moze i ja sie podpne z pytaniem. Bede w najblizszych miesiacach staral sie wystartowac z moim nowym pomyslem biznesowym. Mam w planach otwarcie firmy zajmujacej sie zleceniami deweloperskimi. Tak sie sklada, ze w mojej okolicy na biezace lata ma byc sporo tego typu inwestycji .. a firm wykonujacych je jest naprawde malo co moze byc szansa dla mnie. Kwestie finansowania juz mam praktycznie zalatwione .. pozostalo tylko wybrac odpowiedni sprzet ciezki i tutaj kieruje sie do was z zapytaniem. Jaka marka najlepiej sie sprawdzi jesli mowimy o ciezkich warunkach pracy w sezonie zimowym? Zalezy mi na jak najwiekszej wydajnosci oraz zminimalizowanej szansie na jakiekolwiek usterki. Z ofert jakie do tej pory przejrzalem JLG - http://jlg.com.pl/produkty/ prezentuje sie bardzo dobrze. Jesli ktos ma wyrobiona opinie na ich temat to prosze pisac. Pozdrawiam
semi

Postprzez cordel » wczoraj, o 07:00

Polecam zastanowić sie również nad dobrą instalacją elektryczną. Ma to bardzo duże znaczenie i dla bezpieczeństwa i dla komfortu użytkowania.

Kilka informacji o tym jak wybrać dobra instalację elektryczną znajduje się na tej stronie:
http://www.zulawyimierzeja24.pl/aktualn ... zkania-ze-

Szczególnie trzeba na to zważać jeśli w mieszkaniu mamy zwierzęta albo małe dzieci. W takiej sytuacji wszystko powinno zostać bardzo dokładnie zabezpieczone. Zdecydowanie bardziej funkcjonalne są instalacje podtynkowe.
cordel

Poprzednia strona

Powrót do Piszta co chceta