Pytanie o krem

Pełny offtopic.

Re: Pytanie o krem

Postprzez Wiali39 » 27 lip 2018, o 07:50

Ja najbardziej lubię krem dla bobasów z oliwką bo bardzo dobrze nawilża :)

Postprzez romek44 » 27 lip 2018, o 08:03

Od kilku lat używam kremu na skórę bo okropnie mi się psuje skóra.Sam lekarz nie wiedział jakiego powodu tak jest.
romek44

Postprzez halincia » 27 lip 2018, o 17:13

Moim zdaniem tego typu kremy zupełnie nie działają.. równie dobrze można smarować się oliwką dla dzieci...
halincia

Postprzez porcek » 28 lip 2018, o 15:24

Ja stosowałam już większość kremów dostępnych na rynku, i żaden sobie nie poradził...

Postprzez Pelow » 8 sie 2018, o 18:00

Wiali39 napisał(a):Ja najbardziej lubię krem dla bobasów z oliwką bo bardzo dobrze nawilża :)

Też kiedyś byłam maniaczką bo faktycznie nawilzaja rewelacyjnie, gorzej tylko wlasnie z cera, bo taka pielegnacja moze miec tez odwrotny efekt bo jednak skora zaczynala sie w moim przypadku zwyczajnie błyszczec ;/ Dermatolog zasugerowala jednak przejscie na kosmetyki stricte nawilzajace jak ten dermokosmetyk https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/ bardzo intensywnie nawilza i uzupełnia brakujace w skorze lipidy. Sprobuj bo latem błyszczaca skora to dramat ;/ a jednak systematyczne nawilzanie jest konieczne
Pelow

Postprzez bassia » 23 sie 2018, o 18:46

Z kremami trzeb uważać, bo nie każdy krem do każdej cery będzie idealny. Ale są takie, które można używać bez żadnych obaw, a mam tutaj na myśli takie bardziej specjalistyczne kremy typu Remescar na worki i cienie pod oczami. Ja mimo suchej cery i moja mama która ma tłustą cerę go stosujemy i na każdą działa tak samo dobrze i skutecznie
bassia

Poprzednia strona

Powrót do Piszta co chceta