Solidne meble

Pełny offtopic.

Solidne meble

Postprzez Rybar » 11 kwi 2019, o 07:54

Cześć, szukam mebli kuchennych w zestawie do samodzielnego montażu. Może ktoś z Was zna tego typu MEBLE i wie gdzie można takie zamówić w sieci?
Rybar

Re: Solidne meble

Postprzez Pelow » 11 kwi 2019, o 21:21

Tu sobie popatrz w salonach agata https://www.agatameble.pl/kuchnia na stronce masz nawet opisane kolejne etapy zamowienia. Nam robili na wymiar kilka lat temu. To i przyjechali do domu, pobrali wymiary, pozniej projekt razem ustalalismy i na koniec montaz
Pelow

Postprzez Urban Legend » 12 kwi 2019, o 10:56

Naprawdę podziwiam, że decydujesz się na meble do samodzielnego montażu, szczególnie że mowa o meblach kuchennych. Ja postawiłem na meble na wymiar Kraków, bo liczyłem na coś oryginalnego i eleganckiego i nie chciałem też bawić się w samodzielny montaż - zbyt łatwo jest coś sknocić. Wolę, jak robi to ktoś, ktoś się na tym zna i ma doświadczenie.
Urban Legend

Postprzez Sarna » 12 kwi 2019, o 12:46

Bardzo dobre meble ma również firma Em-meble z Radomska. Jak ktoś planuje remont kuchni i chce wymienić dotychczasowe meble to polecam skorzystać z ich oferty, bo na pewno będziecie w pełni zadowoleni.
Sarna

Postprzez krzysztof443 » 15 kwi 2019, o 12:12

Za solidne meble płaci się na pewno bardzo dużo pieniędzy.Jestem tego pewny na 100 procent.
krzysztof443

Postprzez andjarek » 15 kwi 2019, o 16:20

Ja zamówiłem wszystkie meble kuchenne w Ikei i uważam że spełniają swoją rolę i dobrze wyglądają
andjarek

Postprzez McDouglas3 » 15 kwi 2019, o 20:48

Ciekawe propozycje, zajrzę na te strony, też własnie szukam jakiś porządnych mebli do kuchni :)
McDouglas3

Postprzez monika.nars » 23 kwi 2019, o 12:41

Forum jest od tego aby sobie pomagać. Trzymać tak dalej z tymi ofertami.
monika.nars

Postprzez AdrianKosko » 23 kwi 2019, o 15:29

Wydaje mi się, że najsolidniejsze meble są z dębu :)
AdrianKosko

Postprzez alok565 » 23 kwi 2019, o 17:55

A co powiecie na strone http://viavision.pl/jak-wlasciwie-zaara ... wskazowki/ ? Znajdziecie na niej bardzo interesujący artykuł odnośnie aranżacji wnętrz , który moim zdaniem jest swietny i moze sie komus przydac. Czy rowniez korzystacie z roznych porad na stronach jak ja ? Polecam i serdecznie pozdrawiam .
alok565

Postprzez WiktorMastalerz » 23 kwi 2019, o 19:12

Moim zdaniem obecnie nie ma już czegoś takiego jak solidne meble.
WiktorMastalerz

Postprzez dzoanno » 9 maja 2019, o 14:42

Miejsc w których możemy znaleźć interesujące pod względem stylistycznym meble bez wątpienia chociażby w sieci nie brakuje. Od jakiegoś czasu też rozglądam się za meblami do mojego nowego mieszkania i mam kilka już ofert na oku. W szczególności spodobały mi się Meble Jarstol Moim zdaniem oferta bardzo ciekawa, więc może i wam uda się znaleźć tutaj coś dla siebie.
dzoanno

Postprzez WojtekMaskar » 9 maja 2019, o 15:01

Wydaje mi się, że najsolidniejsze są meble z dębu.
WojtekMaskar

Postprzez czezar » 10 maja 2019, o 10:19

Teraz takie meble to tylko w jakichś małych stolarniach
czezar

Powrót do Piszta co chceta