Arkadia

Wszystko co dotyczy RPG, planszówek, bitewniaków i innych.

Arkadia

Postprzez kuziol » 9 mar 2011, o 14:55

Jezeli nie znacie jeszcze i nie zrazaja was gry o slabej grafice :roll: co ja pisze... bez grafiki, to chcialbym wam polecic Arkadie.
Arkadia jest MUDem (gra tekstowa) osadzona w realiach swiata warhammera oraz wiedzmina sapkowskiego.
Obecnie jest bardzo rozbudowana (kilkanascie badz juz dziesiat tysiecy lokacji, przedmiity postacie itp) i wciaz sie rozwija.
www.arkadia.prv.pl
Jezeli ktos juz zna arke to piszcie do mnie a wybierzemy sie wspolnie na niewiernych ;)
Kuziol, byly Alderazzi obecny sluga Pana Cielesnych Deprawacji ;) Slaanesh rulez. ( od dzisiaj )
kuziol

Re: Arkadia

Postprzez Kaczystan » 5 maja 2016, o 10:44

Z chęcią zglebię temat, dzięki
Kaczystan

wandtattoos

Postprzez retrolu » 1 lip 2016, o 17:48

Ja uwielbiam gry o cienkiej grafice, takie retro oraz wandtattoo. Zawsze z kolegą z homeandtattoo.de graliśmy w Diablo I :)
Ostatnio edytowano 22 sty 2017, o 00:18 przez retrolu, łącznie edytowano 2 razy
retrolu

Postprzez MichalB » 20 lip 2016, o 08:12

Stare gry są najlepsze :)
Przykładowo seria Migh & Magic pomimo swoich pikseli nadal ma swój świetny klimat. Współczesne gry mają jeden problem jak dla mnie. Zbyt realistyczna grafika, co niekiedy powoduje, że światy w nich stają się zbyt nudne, no i zbyt dużo przemocy. Po co to komu?
MichalB

Postprzez Przemiii3 » 24 sty 2017, o 18:04

Dokładnie! Stare gierki wciągają swoją fabułą, nawet po latach, nie ma problemu z grafą. Niektóre pozycje (np. Stronghold), moim zdaniem oferują więcej emocji niż wiele nowych wydań. Zdarza mi się wracać do staroci. Trochę tego było.
Przemiii3

Postprzez Plewako » 24 mar 2017, o 12:09

Niektóre nowe produkcje też mają swietną fabułe.. np Pillars of Eternity
Plewako

Powrót do RPG i inne