Terenówka Steampunk "New Age" | Goleszów, 11-12 Września

Wszystko co dotyczy RPG, planszówek, bitewniaków i innych.

Terenówka Steampunk "New Age" | Goleszów, 11-12 Września

Postprzez Dracan » 12 sie 2010, o 09:03

Cieszyńska Grupa FFF (Forum Fanatyków Fantastyki) zaprasza na Steampunkowego LARP’a terenowego w autorskim świecie NEW AGE ®

Witaj drogi Armandzie!

Piszę do Ciebie przyjacielu, ponieważ doszły do moich uszu niepokojące plotki na temat Twojej gazety.. Podobno zdecydowałeś się oddać do druku reportaż pewnego młodego pismaka, opisującego jakieś niestworzone historie, bez należytej weryfikacji faktów. Ubolewam nad tym zaniedbaniem. Pozwoliłem sobie nawet zdobyć kopię owego artykułu i zaznaczyć fragmenty, które moim zdaniem mogły by urazić wiele wpływowych osób, jeżeli oczywiście nie są prawdziwe, w co pozwolę sobie wątpić.

„ Wioska do której dotarłem, położona w [CENZURA] pośrodku Gadzich Gór, zbudowana jest w bardzo osobliwy sposób. Otóż dzieli się ona na trzy części, niemal odcięte od siebie przez tajemniczą barierą której pochodzenia nie udało mi się dociec, choć prawdopodobnie może być to [---]! Mieszkańcy wioski komunikują się ze sobą za pomocą sieci telefonicznej zbudowanej według najnowszych znanych mi zasad przewodzenia dźwięku przez przewody elektryczne. Towary, żywność i inne przedmioty wymieniają dzięki karawaną, chronionym przed śmiercionośnym działaniem bariery przez specjalne kombinezony i urządzenia. Nie jest to jednak najbardziej zadziwiająca część historii! Otóż udało mi się ustalić, że każda z grup, zamieszkujących poszczególne obozy, wywodzi się z jednej z najbardziej wpływowych frakcji naszego świata.
W najbardziej oddalonej części wioski, nieopodal starożytnej budowli przypominającej mauzoleum rezyduje grupa kultystów Sekty, z tego co zrozumiałem oczekująca w tym miejscu na Znak od swoich bogów.
Nieco bliżej, w wąwozie otoczonym skałami znajduje się obozowisko braci Templariuszy którzy prowadzą tam badania [---], co być może jest powodem dla którego tak bardzo oddalili się od Państwa Zakonnego.
Najciekawsza jest jednak grupa zajmująca niejako centrum całego tego osiedla. Są nią pracownicy Konsorcjum, które jak wiadomo jest silnie powiązane z organizacją [---]. W centrum lasu postawili oni fabrykę, produkującą [---]. To dosyć szokujące odkrycie zważywszy na fakt, że ich mocodawcy sami ustalili prawo zabraniające [---].
Dziwi także fakt, że grupy te, których spory możemy oglądać na codzien w świecie polityki, lub czytać na stronach gazet o prowadzonych przez nie wojnach, współpracują tu bez żadnych animozji, jakby zapominając o wielkim świecie i małostkowych sporach. To piękne, że nawet zaciekli wrogowie w obliczu trudnych okoliczności potrafią stanąć ramię w ramię. Chociaż być może kryje się za tym coś więcej...”

Jak sam widzisz w wielu miejscach Twój protegowany porusza niebezpieczne tematy, które ktoś mógłby uznać za bezczelne pomówienie. Szkoda byłoby gdyby takim wyskokiem ten młody człowiek zmarnował całą swoją karierę.

Pozdrawiam, licząc na Twój rozsądek przyjacielu,
Niech Architekt Wszechświata oświeci Twój umysł.
Jean Jaqes Villione

P.S. Właśnie dotarła do mnie wieść o tym tragicznym wypadku! Szczere kondolencje. Rozumiem, że brak będzie Ci tak dobrego pracownika jak ten dzieciak. Obiecuję, że sam zajmę się sprawą tego producenta paromobili! Silnik wybuchający w środku miasta to potworne niedopatrzenie konstrukcyjne!


TERMIN:
11-12 Września 2010
MIEJSCE: Goleszów (koło Cieszyna. Dojazd banalny, bo każdy PKP na linii Katowice-Wisła zatrzymuje się w Goleszowie, a takich jest dużo)
WIĘCEJ INFORMACJI:
http://www.rpg.cieszyn.pl
http://www.ati.boo.pl/rpg/newage

Uwaga To nie jest battleLARP. Gra jest nastawiona przede wszystkim na fabułę, intrygi i odgrywanie postaci w naprawdę ciekawym świecie przez ok 30h
Dracan
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 sie 2010, o 09:02

Re: Terenówka Steampunk "New Age" | Goleszów, 11-12 Września

Postprzez Ghutar » 19 sie 2010, o 10:48

bump bump
Ghutar
 
Posty: 20
Dołączył(a): 14 cze 2010, o 13:48

Re: Terenówka Steampunk "New Age" | Goleszów, 11-12 Września

Postprzez tad33r » 31 sty 2018, o 10:31

a to jak dalej
____________
visit
tad33r
 


Powrót do RPG i inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość