Strona 1 z 1

Kwestia motoryzacyjna

PostNapisane: 12 kwi 2019, o 09:44
przez Undesirablex
Witam!
Mam taki problem - bez samochodu na żadnym LARPie się nie pojawię, a auto ostatnio odmówiło mi posłuszeństwa. A że samochód to stara Skoda z Dieslem, znalezienie odpowiedniego warsztatu wcale nie jest takie proste. W zasadzie udało mi się wygrzebać tylko Diesel Serwis w Mlecznej. Z tego co piszą na swojej stronie np. w http://dieselserwismleczna.pl/regeneracja-wtryskiwaczy-naprawa-pomp-wtryskowych/ to znają się na rzeczy... no ale słyszę o nich, a raczej widzę po raz pierwszy. Był ktoś u nich ze swoim autkiem, jak tam kwestia kosztów i naciągania na wyimaginowane usterki :idea: :?:

Re: Kwestia motoryzacyjna

PostNapisane: 25 kwi 2019, o 23:16
przez duas
Co sądzicie o skupie aut https://dab-car.pl/lubelskie/skup-aut-lublin/? Korzystaliście kiedyś?

Re: Kwestia motoryzacyjna

PostNapisane: 2 maja 2019, o 13:53
przez domcia12
Nie znam się na tym za bardzo ale jeśli chodzi o różne kwestie związane z samochodami to polecam wejść na stronę https://autokorbas.pl/. Oni świadczą najróżniejsze usługi, jak na przykład zakładanie instalacji gazowych. Poczytaj sobie więcej.

Re: Kwestia motoryzacyjna

PostNapisane: 2 maja 2019, o 14:46
przez Agatka91
Tak to czasami wychodzi, gdy kupujemy samochód nie mając zbytniego pojęcia o motoryzacji. Ja za każdym razem staram się uzyskać pomoc w zakupie samochodu https://www.motoprzyjaciel.pl/pomoc-w-zakupie-samochodu/ ponieważ moim zdaniem jeśli są odpowiednie osoby co się na tym znają, to trzeba korzystać z ich wiedzy.

Re: Kwestia motoryzacyjna

PostNapisane: 9 maja 2019, o 11:07
przez Sarna
Co do odpowiednich serwisów to ja już od dłuższego czasu korzystam z usług serwisu Habenda w Łodzi. W krótkim czasie radzą sobie ze wszystkimi problemami z autami i w dodatku nie mają drogich usług.

Re: Kwestia motoryzacyjna

PostNapisane: 15 maja 2019, o 11:58
przez Urban Legend
Widzę, że interesujecie się motoryzacją. W takiej sytuacji zachęcam Was do zajrzenia na całkiem interesującego bloga, poświęconego takiej właśnie tematyce - https://auto-spaliny.blogspot.com/. ;)