Strona 1 z 1

angielski 15 minut dziennie

PostNapisane: 6 lut 2019, o 09:39
przez Robert32
Możecie mi powiedzieć czy nauka języka angielskiego regularnie przez minut 15 dziennie może mieć sens? Czy może lepszą opcją jest dłuższa nauka? Z tego co wiem zdania na ten temat są podzielone. Tutaj więcej na ten temat: https://enlinado.pl/angielskie-porady/n ... -dziennie/

Re: angielski 15 minut dziennie

PostNapisane: 4 mar 2019, o 08:59
przez Gaudenty43
Myśle, że 15 minut może być za krótko. Warto zrobić sobie internetowy kurs angielskiego, dzieki któremu naprawdę szybko nauczymy się języka bez wychodzenia z domu.

Re: angielski 15 minut dziennie

PostNapisane: 31 mar 2019, o 12:30
przez Agatka91
W sumie można to samo powiedzieć o języku niemieckim, że wystarczy tylko chwila dziennie i naprawdę sporo możemy się nauczyć. Ja z powodzeniem do nauki niemieckiego wykorzystuję aplikację mobilną https://www.jezykiobce.pl/niemiecki/1098-ifiszki-niemiecki-1000-najwazniejszych-slow-aplikacja-mobilna.html w której jest pełno nowych słówek oraz zwrotów najczęściej używanych w tym języku obcym.

Re: angielski 15 minut dziennie

PostNapisane: 4 kwi 2019, o 07:59
przez Gaudenty43
Ale niemiecki nie jest tak potrzebny jak język angielski. Teraz język angielski przez Skype jest ciekawą formą nauki. Bez wychodzenia z domu możemy nauczyć się naprawdę wiele.

Re: angielski 15 minut dziennie

PostNapisane: 17 kwi 2019, o 12:48
przez domcia12
A może zainteresuje Was na przykład angielski lublin: https://www.columbus.lublin.pl/? Ich oferta jest bardzo ciekawa bo kursy językowe prowadzone są w wielu różnych grupach dzielonych wiekiem. Każdy znajdzie coś dla siebie, a na takich zajęciach można się naprawdę dużo nauczyć.

Re: angielski 15 minut dziennie

PostNapisane: 20 kwi 2019, o 06:15
przez uan
Moim zdaniem to zależy od tego jak szybko przyswajasz wiedzę. Dla mnie najcenniejsza jest umiejętność swobodnej rozmowy w języku angielskim, dlatego zrezygnowałem z samodzielnej nauki w domu na rzecz indywidualnego kursu językowego - https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/kursy-indywidualne/. Szkoła Języków Obcych Lincoln oferuje szkolenia z zakresu języków obcych, zarówno stacjonarne dla młodzieży i dorosłych, jak również dla firm i instytucji. Podczas zajęć prowadzący stosują nagrania audio i video, artykuły z gazet i Internetu, których poziom jest odpowiednio dobrany do poziomu grupy dzięki czemu jest to bardzo praktyczna nauka.

Re: angielski 15 minut dziennie

PostNapisane: 28 kwi 2019, o 09:56
przez ErwinMoskotny
Wydaje mi się, że nauka języka dziennie po 15 minut na pewno jest bardzo skuteczna. Warto również wziąć pod uwagę naukę online, np. poprzez Skype'a. Ja sam z tego korzystam i widzę potężne efekty. Pomysł na to zaczerpnąłem z http://ang.edu.pl/. Jeśli ktoś jest zainteresowany tematyką nauki języków obcych to powinien tam koniecznie zajrzeć.

Re: angielski 15 minut dziennie

PostNapisane: 22 maja 2019, o 20:18
przez liliowadama
Jak zachęcić dziecko lub nastolatka do nauki? Znaleźć dla niego odpowiedni sposób! Dlatego na stronie http://sklep.nowaera.pl spotkasz wiele rozmaitych książek oraz pomocy naukowych, które mogą się okazać strzałem w dziesiątkę, jeśli idzie o zdobywanie wiedzy. To wcale nie jest trudne. Sprawdź.