Strona 1 z 1

Transportowanie

PostNapisane: 2 sie 2018, o 19:18
przez Megamo
Niezbyt często zdarza się , że potrzebujemy zorganizować transport koparki,a le jeżeli jesteśmy w trakcie budowy i potrzebujemy koparki, to potrzebujemy też odpowiedniego pojazdu do przetransportowania takiej koparki. Niedawno sama byłam w podobnej sytuacji i dobrze, że udało mi się tutaj http://transportmaszynpoznan.com/transport-koparek/ , znaleźć transport koparek. Inaczej bym sobie nie poradziła.

Re: Transportowanie

PostNapisane: 22 sty 2019, o 14:24
przez Darrek29
Transportowane produkty muszą być dobrze zabezpieczone. Dlatego też polecam wejść sobie na http://protect-vehicle.eu/pl/ i sprawdzić oferty tego sklepu internetowego. Uważam, że każda osoba będzie zaintersowana produktami z tego sklepu.

Re: Transportowanie

PostNapisane: 27 lut 2019, o 15:51
przez domcia12
Transport koparki to żaden problem - trzeba tylko wiedzieć, do jakiej firmy się zgłosić. Jeśli chodzi o Warszawę to dobrą ofertę ma firma SPT: https://spt24.eu/. Dla nich transport takiej koparki nie będzie raczej zadnym problemem. Warto więc się do nich zgłosić.

Re: Transportowanie

PostNapisane: 6 mar 2019, o 20:45
przez Solar
Jeśli wiesz gdzie się zgłosić to taki transport nie stanowi problemu czy to w kraju czy zagranicą. Mam na myśli taką spedycję międzynarodową jak https://symlog.eu/ Potrafią zająć się transportem lądowym, morskim czy nawet lotniczym. Przedstaw im co mają przewieźć i gdzie a to zrobią bo mają zaplecze i odpowiednie kompetencje do takich rzeczy.

Re: Transportowanie

PostNapisane: 24 mar 2019, o 20:28
przez ada45
Teraz jest tyle firm transportowych, że praktycznie możesz przewieź wszystko. My na platformie Giełda Furgonetka znaleźliśmy nawet firmę, która oferuje transport motocykli na terenie polski i to za o wiele niższą cenę niż myśleliśmy.

Re: Transportowanie

PostNapisane: 11 kwi 2019, o 10:36
przez karol333
Ze wszystkich firm transportowych to ja wybrałem polecam agroczos . Moim zdaniem ich oferta spełnia wszystkie wymogi które dla mnie zawsze w moim życiu są najważniejsze.

Re: Transportowanie

PostNapisane: 7 maja 2019, o 18:05
przez aplim
ja zawsze korzystam z profesjonalistów

Re: Transportowanie

PostNapisane: 24 maja 2019, o 12:05
przez Izabela97
Też wolę mieć sprawdzoną firmę dlatego już od jakiegoś czasu korzystam z usług tylko przewozy okolicznościowe kraków. Nie wiem czy ktokolwiek z was zna tą firmę? Jeszcze się na nich nie zawiodłam :)

Re: Transportowanie

PostNapisane: 30 maja 2019, o 15:35
przez Reksiu
transport transportem najważniejsze jest zabezpieczenie towaru bo nawet najlepsza firma transportowa będzie miała problem z delikatnym ładunkiem nie wyposażanym np. w pianki energochłonne.