Larp Tunel

Wszystko inne co związane z konwentem.

Larp Tunel

Postprzez Egil » 17 paź 2010, o 21:26

Ogłaszam wszem i wobec że ja czyli Egil ( Inaczej Ulf)oraz Ragnald ( inaczej Ubot) po rocznej przerwie zapraszamy na larp w klimacie falauta.
Impreza odbędzie się na terenie starego basenu miejskiego ( nigdy nie dokończonego) położonego około kilometr za miastem w szczerym polu nieopodal klimatycznej żwirowni ... Myślicie że niema nic klimatycznego w starym basenie?? Ot też tak mówiliśmy dopóki nie odkryliśmy z Ragnaldem i naszymi kumplami kompleksu podziemnych sal i korytarzy o łącznej długości około kilometra :D i to w idealnym stanie! Rozległa hala główna oraz poboczne pomieszczenia oraz plątanina małych tuneli spowita w całkowitych ciemnościach ... Echo wystrzałów niosące się po korytarzach wilgoć kapiąca z sufitu i cienie przesuwających się w świetle latarek wrogów czających się za załomem to i jeszcze więcej może wam zaoferować larp Tunel ;)

Impreza planowana jest na max 35 osób wstępnie wjazdówka wynosić będzie koło 5 do 8 złotych.

Mechanika i lista składów oraz mapa dojazdu podana będzie po nowym roku

Wstępny termin imprezy to koniec kwietnia.

Więc oswajajcie się z myślą że w kwietniu pakujecie manatki zakładacie stroje i wbijacie do Raciborza z Uber prezesem na klimatyczną imprezę...
Zakończoną oczywiście tradycyjnym najeb w lokalnej knajpie lub w Wodzisławiu jak wolicie :D
Człowiek człowiekowi wilkiem.... Wilk wilkowi bratem
Egil

Re: Larp Tunel

Postprzez kosma » 18 paź 2010, o 09:07

Takie pytanie do Ragnalda na marginesie. Czy to "ten" basen?
"Tacita bona est mulier semper quam loquens" (Milcząca kobieta jest zawsze lepsza niż mówiąca)
Plaut
kosma

Postprzez Ragnald » 18 paź 2010, o 10:29

do Kosmy:
nie to nie ten basen;) na dzien dzisiejszy w Raciborzu mamy aż trzy nieczynne baseny :P (hehe jest czym sie chwalic;)

do Egila:
szybki jesteś z ogłoszeniami;)

dopiero co wczoraj odkryliśmy to miejsce i faktycznie jest świetne na larpa!! ale to dopiero po przerwie jesienno zimowej około kwietnia

klimat świata postapokaliptycznego - fallouta

wiecej info po nowym roku
Ragnald

Postprzez Jorg » 18 paź 2010, o 21:02

Ja tam chce być! Spróbujcie tego Panowie nie wykorzystać ^^
Człowiek człowiekowi wilkiem!
Zombie zombie zombie...
Jorg
Mistrz Gry

Postprzez randy » 18 paź 2010, o 22:06

A nie boisz się że Cie zaś wypatrosze?

Ja się pisze na wiosenny zapach pyłu ponuklearnego! :P

PS.fajne karty http://pipboy.webz.cz/download/karty1.jpg
randy
Mistrz Gry

Postprzez Jorg » 19 paź 2010, o 13:12

randy napisał(a):A nie boisz się że Cie zaś wypatrosze?

Ha! Czekam na Twoje kolejne pomysły. Tym razem lepiej się na to przygotuje... Tzn. nie będę tyle ćpał :P
Człowiek człowiekowi wilkiem!
Zombie zombie zombie...
Jorg
Mistrz Gry

Postprzez balrok » 6 lut 2011, o 00:03

Jedno pytanko ASG?
zzzzzzzzzzzzz
czy
bezzzzzzzzzzzzzzz
?
Nadal pierdole nie robie
balrok

Postprzez Ragnald » 7 lut 2011, o 12:54

hm sprawa jest do przedyskutowania, osobiscie nie miałem nigdy stycznosci z asg dlatego pytam Was czy takowa bron nadaje sie na larpy czy nie robi za duzego rozpierdzielu?

dodam ze aminucja bedzie ograniczona dlatego automatem nie postrzelasz;P
Ragnald

Postprzez kosma » 7 lut 2011, o 15:13

Moje zdanie jest takie, ASG ok, ale wszyscy muszą mieć odpowiednie okulary i koniecznie limit amunicji do 30-50 kulek. Przerabiałem to na Tornado i jak było więcej to gra zmieniała się albo w totalną strzelankę bez fabuły, albo gracze dzielili się na tych którzy grają i siedzą w safe zonie i na tych co się strzelają w lesie..
"Tacita bona est mulier semper quam loquens" (Milcząca kobieta jest zawsze lepsza niż mówiąca)
Plaut
kosma

Postprzez balrok » 11 lut 2011, o 11:05

pytam ponieważ jest grupa chłopaków zajawionych asg i zwrócili sie do gitu o pomoc w organizacji larpa asg mogli by sie wkręcić w organizacje waszej imprezy by zobaczyć na czym robienie larpa polega i mogli by wam pomóc :) ja uważam że rączki do pracy zawsze sie przydadzą a przy okazji będzicie mieli broń dla głównych postaci od chłopaków.
Nadal pierdole nie robie
balrok

Postprzez balrok » 11 lut 2011, o 11:09

A co do mojego podejścia do asg to lubie sie strzelać i to nie podlega wątpliwością a proponuje że jeżeli ma być asg to niema istnieć coś takiego jak safe zon w grze może być poza grą ale nie że tu mnie nie możesz zajebać bo tu jest bezpiecznie TO BYŁA NAJWIĘKSZA POMYŁKA TORNADA I TYLE W TEMACIE.
Nadal pierdole nie robie
balrok

Postprzez sushi » 11 lut 2011, o 19:48

no to ja się pisze na bank dajcie znac 2 godziny szybciej i już tam jestem
sushi

Postprzez Egil » 18 lut 2011, o 14:49

Dogadamy to z Ragnaldem ale mogę zapewnić że stref bezpieczeństwa nie planujemy a limit amunicji będzie minimalny.Amunicję będzie się dało zdobyć ale oczywiście istnieje pełny zakaz zbierania kulek z ziemi już wystrzelonych.
Człowiek człowiekowi wilkiem.... Wilk wilkowi bratem
Egil

Postprzez zirgin » 23 lut 2011, o 20:06

myślę , że jak ktoś ma pojęcie o ASG i lubi swoją replikę to nie zaryzykuje wsadzenia kulki z zimie do magazynka to straszna głupota która grozi kosztowną naprawą(z tą kosztownością to przesadzam trochę choć kumpel stracił przez taka akcję 30zł). Repliki na Larpach w pytę ale tylko z obowiązkiem noszenia ochronnych gogli/okularów bo można się narazić na poważne konsekwencje. No i trzeba mieć graczy odpowiedzialnych , nie tylko tych którzy posiadają repliki ale wszystkich którzy biora udział w grze...
Chciałbym mu zadać kilka pytań natury filozoficznej na przykład "Jakie to uczucie wisieć za oknem na linie uwiązanej do jąder,skurwysynu?"
zirgin
Mistrz Gry

Postprzez Ragnald » 14 mar 2011, o 12:04

eh nic nie trwa wiecznie...

po zimie przeszlismy na stare baseny aby obgadac larpa, zaskoczyła nas zmiana terenu...

urząd miasta postanowił posprzatac tereny starego basenu rozbierając budynki i plombując betonem tunele;/
wiecej info tu: http://www.raciborz.com.pl/art17732.html

tym samym musze ogłosic smutna wiadomość, że larp sie nie odbedzie bo nie mamy gdzie go robić, a nie chcemy go robic w miejscu nieklimatycznym
Ragnald

Następna strona

Powrót do Różne