WRAŻENIA PO KONWENCIE

Wszystko inne co związane z konwentem.

Re: WRAŻENIA PO KONWENCIE

Postprzez Ghutar » 21 lip 2010, o 17:53

E tam, na afterparty odtoczyłeś się o 4. Ja wam powiem - wracanie wtedy o 6 rano na słońcu na pociąg z tym worem to była męka...
Ghutar

Postprzez kosma » 23 lip 2010, o 22:38

Wreszcie skończył ie Grunwald i wylizałem się po chorobie więc i jak dopisze kilka zdań. Był to chyba najlepiej zorganizowany FORT wszech czasów. Przepraszam innych organizatorów i moich graczy za moja chwilową niedyspozycję, która czasem dawała się we znaki. Jak się później okazało (niestety na Grunwaldzie) było to spowodowane pierwszym stadium ospy, które wtedy przechodziłem, a w pełni zaatakowała meni choroba jak w poniedziałek dojechałem wreszcie na Grunwald. Podobno jak się ospę przechodzi w moim wieku to to nie jest takie "łatwe, miłe i przyjemne" jak za dziecka i tak też niestety było w moim przypadku. Przepraszam jeśli kogoś zaraziłem...

Ponadto jeszcze raz dziękuję wszystkim graczom za kila lat owocnej współpracy, no i oczywiście pozostałym orgom za te same kilka lat nerwów i kłótni :P Odchodzę na szczęście z podniesioną głową i z tarczą. Od teraz będzie można śmiało powiedzieć że FORT jest organizowany w 100% przez GIT, bo byłem chyba ostatnim i jedynym członkiem ścisłej organizacji, który nie należał do stowarzyszenia :) Tyle ode mnie, do zobaczenia za rok ;)
"Tacita bona est mulier semper quam loquens" (Milcząca kobieta jest zawsze lepsza niż mówiąca)
Plaut
kosma

Postprzez Egil » 29 lip 2010, o 15:54

Larp cudowny naprawdę udany ponad miarę 10 sekundowa faza walki zapewnia maksimum zabawy wojom i daje szanse Magom. Z najciekawszych elementów ? Obóz bretonii i klimat nocnego oblężenia przez nieumarłe hordy zła! I sława golemom nowego ładu ( czyli naszym) !! Dały czadu! Przepraszam że tak długo nie wchodziłem na forum sprawy studiów i takie tam ;) Pozdrowienia dla Silvanii i Wysokiego maga Bretonów
Człowiek człowiekowi wilkiem.... Wilk wilkowi bratem
Egil

Postprzez kitsune » 29 lip 2010, o 18:13

Egil napisał(a): Pozdrowienia dla Silvanii i Wysokiego maga Bretonów

Ktorego? Bo bylo dwoch, Wysoki rasa a niski wzrostem Elf i Ludź. :D
kitsune

Postprzez darksite5 » 13 lip 2011, o 13:47

dziękuje wszystkim za pomoc w larpie
darksite5

Postprzez Angus » 13 lip 2011, o 20:34

No, to może coś tu skrobniem :] Jak dla mnie w tym roku było zajebiście, jak co roku zresztą :]
Przeleciało wyjątkowo szybko te trzy dni, nawet nie wiem kiedy. Najbardziej podoba mi się, że mechana z roku na rok jest lepsza :] może zmian nie było ekstremalnie dużo w stosunku do zeszłego roku i nie jest idealna, ale i tak widać różnicę. No i system walki sprawdza się co raz lepiej - trza przyznać, że po mimo mojego pierwotnego sceptycyzmu, jest naprawdę dobry i sensowny. Brawa dla mistrzów gry i organizatorów za fabułę. Jeszcze większe dla graczy, że ją roz***ali na kawałki :P Impreza w tym roku była naprawdę przednia! A za rok będzie jeszcze lepiej! :]
Heavy metal i sagie baby!
Angus

Postprzez Dawid Z. » 16 lip 2011, o 18:24

Dla tych co nie śledzą Facebooka tu można zobaczyć część zdjęć (paczka z resztą najprawdopodobniej jutro):
http://zieliwo.blogspot.com/2011/07/kon ... -2011.html
Dawid Z.

Postprzez HanS » 16 lip 2011, o 21:27

zdjęcią przednie ;)
a co do wrażeń było naprawdę świetnie, Drugi larp w moim życiu, i na pewno nie ostatni. Mam nadzieje że spotkamy się ponownie. Czarne Tarcze z Norski pozdrawiają ;)
HanS

Postprzez Darnok » 14 lis 2015, o 21:55

Bylo niesamowicie, z roku na rok jest coraz lepiej, pogoda dopisała. Ekstra. powrót byl najgorszy. Dziękuję wszystkim graczom.
Darnok

Postprzez Eremenkoss » 2 gru 2015, o 12:56

Równiez miałem cięzki powrót , ale to nic sie z tym nie zrobi i trzeba się przemęczyc, wrażenia super, wszystkim się podobało , widzimy się w przyszłym roku.

Postprzez evellca » 13 kwi 2016, o 11:00

powrót fakt do łatwych nie należał ale było warto chociaż że tak powiem to był mój pierwszy raz :D
evellca

Postprzez henius » 20 kwi 2016, o 18:36

ja czekam na powtorke ;)
henius

Postprzez mariobros » 27 kwi 2016, o 09:36

A ja się dopiero wybieram, mam nadzieję, że w końcu mi się uda ogarnąć :D
mariobros

Postprzez anelisa » 4 maja 2016, o 18:53

Miałam być ale niestety nie udało się :( może jeszcze kiedyś się uda