WRAŻENIA PO KONWENCIE

Wszystko inne co związane z konwentem.

WRAŻENIA PO KONWENCIE

Postprzez pani baron » 13 lip 2010, o 18:46

Ze swej strony chciałam jeszcze raz wszystkim WAM podziękować za cudowny czas!!!
Wprawdzie mogłam niewiele obserwować w czasie GG.
Wybaczcie wszystkie niedociągnięcia organizacyjne, obsuwy i inne takie.
Wybaczcie też to głodowanie w niektórych momentach
.... ale przecież TO WOJNA A NIE CIECHOCINEK :)

jeszcze raz dziękuję!!!!!
pani baron

Re: WRAŻENIA PO KONWENCIE

Postprzez Gustav Grottger » 13 lip 2010, o 18:59

Również chciałbym wszystkim podziękować. Bawiłem się świetnie, było niesamowicie. To był mój pierwszy larp. Dziękuję Wam za to!
Gustav Grottger

Postprzez Konrad » 13 lip 2010, o 19:08

skoro temat nazywa się wrażenia to są same pozytywne.
mam 0 zarzutów w tym roku do mechany, grywalności i samej gry.
z obsuwek GG się niezmiernie ciesze bo nietrzeba było się gotować tyle czasu w tych strojach, a to co trzeba było zrobić się zrobiło.
Jedyne co mnie boli to to że większość leśnych padła w konfrontacji z gobosami ;/
Dziękowałem indywidualnie, ale jeszcze raz Dzięki dla wszystkich z GITu i tych co przyłożyli się do stworzenia Fortu 2010 Dzięki Jesteście wielcy :)
Drongnel- Gulasz ze smoka z grzybami jaskiniowymi marynowanymi w mocnym ale
(przełożono z Khazalid'u)
Konrad

Postprzez Baronet » 13 lip 2010, o 21:58

tak, tak, zgadzam sie z wami i wszystkom przez was wymienionym również dzięki po stokroć. Kazdy z was, nawet Szczepan, sprawił że warto tam być. Dzieki dla organizatorów, graczy i wszystkich którzy dołożyli swoje pięć groszy. Z graczy wielki szacunek dla rasnolódów wszelkiej maści- pokazaliście wielu że da sie. Zaraz sie popłacze zatem już kończe. Buzia i Pamiętajcie o PASJI!!
Moją pasją jest zabijanie, zabijanie ludzi siekierą!!!! a nie armatą, szanujmy się ;)
Baronet

Postprzez Baronet » 13 lip 2010, o 21:59

nie rasnolódów tylko krasnoludów... Jeszcze dochodzę do siebie, wybaczcie ;)
Moją pasją jest zabijanie, zabijanie ludzi siekierą!!!! a nie armatą, szanujmy się ;)
Baronet

Postprzez Narius » 13 lip 2010, o 22:49

Dla orgów FORT 2010 jeszcze nie zakończony, trwa zapinanie ostatnich guzików.... a już chciałoby się wyjść z domu i ruszyć w las w środku nocy, zobaczyć was wszystkich w strojach, jak sami sobą, tworzycie historię tego miejsca... chciałoby się usiąść na porannej kawie w knajpie i patrzeć jak gracze po ciężkiej nocy włóczą nogami kierując się z pola namiotowego w stronę życiodajnego prysznica, i żałować, że trzeba było iść spać i odpuścić wieczorną imprezę przy ognisku... Wreszcie chciałoby się ubrać strój Sigmara, na ramie zarzucić torbę MG i wyjść na teren gry... a pocieszyć się można tylko tym, że FORT już za rok.
Narius

Postprzez chorzo » 13 lip 2010, o 23:16

Dla mnie to był pierwszy larp w my krótki żywocie i wybawiłem się na nim jak nigdzie indziej. Krótko mówiąc. Podziękowania dla organizatorów i wszystkich graczy, którzy centralnie wkręcili się na potęgę w to co robią. Też bym sobie jeszcze pohasał po lesie i wysłuchiwał okrzyków wampirów z za krzaka.

No i podziękowania dla osób które się mną zaopiekowały po całym konwencie :)

I pamiętajcie, ta impreza była tak mocna jak Achtung Ballse Taigera, a następna musi być jeszcze lepsze :mrgreen:
chorzo
Mistrz Gry

Postprzez Ragnald » 14 lip 2010, o 10:27

Konwent udany! Dzieki organizatorą za świetną zabawę!

Program imprezy jak zawsze intersujący:) co do obsów czasowych to nawet dobrze ze takowe były:) faktycznie nie dało sie tego słonca zniesc...

Po konwencie musze przyznać, że mechanika jest dobrze dopracowana i walka turowa się jak najbardziej sprawdza przy konsekwentnych mistrzach gry. Przekonaliście najbardziej nieprzekonanego. Gratuluje!;)

Co do klimatu gry:
Przedewszystkim podobał mi się obóz bretoński - ludzie trzmali tam klimat, przebywając tam czuło się że sie gra, aby wydostać sie z tego obozu trzeba było kombinowac;)
krasnoludy - szacunek za swietnie przygotowaną lokacje - szczena mi opadła jak zobaczyłem te bunkry :o
Miasto nieumarłych, cmetarz - lokacja świetnie przygotowana!

no i troche uwag;)
- Troszke nie pasowała mi lokacja pola namiotowego, było na głównym szlaku gry co psuło klimat biegajac miedzy współczesnymi namiotami,
- wejscie do miasta tez nie było w najlepszym miejscu - raz ze auta stały obok(co przeszkadzało w walce) dwa przy wejsciu kreciło sie duzo cywilów- dobrze byłoby zrobic bramę obruconą w strone szlaku aby oddalić sie troche od knajpy
- brak handlu - brakowało mi wymiany monet, w tym roku były niepotrzebne, dobrze jak jest jakies skupisko handlowe, nakręca to gre:) (karawana lub karczma)

dzięki MG za mozliwośc wprowadzenia swoich pomysłów typu golem:)

Fort to impreza, która na stałe zagości w kalendarzu:)
Ragnald

Postprzez Ghutar » 14 lip 2010, o 11:16

Ja korzystając z okazji tylko tak się spytam (o ile to nie tajemnica) jak krasnoludy swe zbroje zrobiły.

Co do konwentu - bardzo miło będę go wspominał, co do w uwag - cóż większych nie mam, chodź czasem za mocno wkradały się rozmowy pozagrowe.
Ghutar

Postprzez superzgred » 14 lip 2010, o 13:05

Podzielam zdanie powyższych osób z jednym małym wyjątkiem

Gra nocna moim zdaniem powinna się odbyć nie pierwszego dnia, a drugiego idąc w myśl zasad: Wstęp, rozwinięcie, zakończenie.
Pierwszego dnia noc była za długa, a drugiego brakowało nam właśnie czasu.
Pink Powah!
superzgred

Postprzez Angus » 14 lip 2010, o 22:23

Jo! A ja chcialem wszystkim podziekowac za impreze :] bylo milo, szkoda, ze dla mnie skonczylo sie troche przedwczesnie :P no ale coz, wypadki chodza po ludziach. Jeszcze raz chcialem też podziekowac Idze i Tomkowi oraz wszystkim, którym nie zdazylem podziekowac osobiscie :]
Mam nadzieje, ze jeszcze cos zorganizujemy w tym roku, co? moze kuźnia?:P

PS: Pamietac! Napierdalamy na pełnej kurwie i pacujemy ich za 3 :P
Heavy metal i sagie baby!
Angus

Postprzez kitsune » 14 lip 2010, o 23:18

Larp byl naprawde na wysokim poziomie i mimo obsow spowodowanych piekarnikiem slonecznym i nocnymi hucznymi zabawami mysle ze udalo sie zrealizowac wszystkie watki. Szkoda ze pierwszego spotkania z Drakolichem nie bylo w nocy bo nie jeden by piszczal jak panienka jakby mu cos takiego wylazlo na droge z ciemnosci, lacznie ze mna. :)
Ale i tak smok szkieletor 1 klasa. 2 Golemy? Toz wysce Fantazjade pobili. :)
Bawilem sie bardzo dobrze, spotkalem fantastycznych ludzi i nie ludzi.:)
Szczegolne pozdorwienia dla Bretonii w szczegolonosci Baroneta, Kata i Wampirzycy Astrid czy jak jej tam:) oraz wszystkich magow z ktorymi knulismy sami wiecie co.:) i ekipy Alchemiczek.

A co do nocnej gry to tez uwazam ze ona powinna byc w drugim dniu.
Podsumowujac to bylo udane pare dni w Starym Swiecie.
Do zobaczenia za rok.
Moze tym razem zrobie wam niespodzianke ktora przebijke Gorka?:)
kitsune

Postprzez GOTTRI » 19 lip 2010, o 16:18

Na początku przepraszam że tak długo się nie pojawiałem, ale postaram się to nadrabiać.
Wielkie podziękowania dla Organizatorów za konwent Fort na którym byłem pierwszy raz i było rewelacyjnie ale również wielkie podziękowania dla graczy za wspaniałą zabawę przez te kilka dni no szczególne podziękowania dla mych braci Krasnoludów za niepowtarzalny klimat i ekstra lokację.
Dodam jeszcze że Fort dał mi ogromną satysfakcję w zabawie z wami wszystkimi i wielkie możliwości na dalsze spotkanie przy kolejnych konwentach,aaaaaaaaaaa zapomniałbym bym o podziękowania dla czadowego mordercy nieumarłych wielkiego Baroneta
GOTTRI

Postprzez Baronet » 19 lip 2010, o 18:21

Tiger... You and me jesteśmy jak Tommy i Lee Jones w ściganych :) Też dzięki za klimat i last man standing :) Trenuj picie piwa, za rok liczę na rewanż:) Jeśli ktoś nie wie, jestem jedynym człowiekiem który pokonał Tigera III The Greatest w jakiejkolwiek konkurencji na konwencie. A że mi sie zebrało na sentymenty to dzieki wszystkim świerzynką za to w jak wspaniały sposób sie wkomponowaliście- daliście mega rade- Olo, Iga, Maniek. I Tobie też Jagodo, choć miałaś okres. Powiem tak... ZA ROK MA BYĆ NAS URWAŁ MAĆ 200 OSÓB !!! albo nie bo będzie za duża kolejka po piwo i pod prysznic :):)
PASJA!!!!!!
Baronet

Postprzez spawnn » 20 lip 2010, o 10:47

Krótko, treściwie powiem - Zajebiaszczo :D

Pierwszy raz serio (pomimo licznych pytań ;] ) ciężko jest mi przyczepić się do mechany, no dobra, można tylko do "głuchych" graczy ;p To czasem komicznie wyglądało, MG nad uchem ryczy PAX!!!! a niektórzy nic, wedle zasady "póki on bije, ja też biję" ^^

Jedyne czego żałuję, że tak szybko padłem ostatniego dnia (zarówno w grze, jak i na afterparty ;p)

Ale było bosko, tylko czekać do następnej okazji zobaczenia Was, TEMPĘ HÓIĘ ;P

Kłania się śp. Thomas Klarhammer,
przyszły patron kanonierów (w trakcie beatyfikacji :P)
spawnn

Następna strona

Powrót do Różne