Strona 1 z 1

Problemy z zębami

PostNapisane: 31 mar 2019, o 16:26
przez heniutek
Nie wiem z czego to wynika, ale wydaje mi się, że im młodsze pokolenia, tym większe mają problemy z zębami. Też macie takie wrażenie? Mi był ostatnio potrzebny dentysta Lublin, jak udało się umówić na wizytę to okazało się, że ze mną w poczekalni było pełno młodych ludzi z bardzo zniszczonymi zębami. To wynika z diety?

Re: Problemy z zębami

PostNapisane: 10 cze 2019, o 19:02
przez alamooniq
Tu się chyba nie mogę zgodzić. Obecnie mamy coraz większą świadomość jeżeli chodzi o nasze zdrowie, zdrowie naszych zębów. Rodzice dbają o swoje dzieci. Też jest dużo bardzo dobrych produktów do dbania o zęby, a także i o zdrowie całej jamy ustnej. Jeżeli nie interesowaliście się tym jeszcze to zajrzyjcie sobie na stronkę https://www.sunstargum.com/pl/ Znajdziecie tu świetne produkty pielęgnacyjne. Proponują tu szczoteczki do zębów, także i szczoteczki międzyzębowe, płyny do płukania jamy ustnej, nici dentystyczne i inne.

Re: Problemy z zębami

PostNapisane: 11 cze 2019, o 06:36
przez karatana
to jest poważny problem to tylko specjalista może pomóc

Re: Problemy z zębami

PostNapisane: 12 cze 2019, o 10:47
przez mella
Moim zdaniem coraz więcej ludzi chodzi do dentysty i dba o swoje zęby. Czasem jednak mamy słabe szkliwo lub bardziej nasze zęby są podatne na próchnicę. Coraz więcej widzi się młodych ludzi i nie tylko z aparatami ortodontycznymi więc nie uważam aby społeczeństwo nie dbało o zęby.

Re: Problemy z zębami

PostNapisane: 13 cze 2019, o 08:36
przez herbwol53
To pewnie wynika z diety. Młodzi ludzie jedzą i piją wiele produktów z ogromnymi ilościami cukru, który, jak każdy wie bardzo niszczy zęby. Młodzież nie przejmuje się takimi rzeczami, więc i zęby mają zniszczone.