firma program

Wszystko inne co związane z konwentem.

firma program

Postprzez Solar » 23 sty 2019, o 09:52

Teraz wszyscy podatnicy VAT będą mieli obowiązek przesyłania jednolitego pliku kontrolnego w formie elektronicznej na strony MF wiedzieliście o tym? Bo się nie dawno dowiedziałem i tak szukam jak to szybko ogarnąć. I chyba kupię ten program https://wfirma.pl/ bo on wysyła taki jednolity plik. Ma też oczywiscie inne funkcje. Jak wy to robicie?
Solar

Re: firma program

Postprzez damian333332s » 29 sty 2019, o 14:01

Moim zdaniem to jest bardzo ciekawie. Polecę ten temat mojemu przyjacielowi bo na pewno to go zainteresuje.
damian333332s

Postprzez Binga » 8 lut 2019, o 18:05

Popytajcie znajomych w tej sprawie. Na pewno będą w stanie pomóc.
Binga

Postprzez Sylwuniak » 11 lut 2019, o 09:04

Ja korzystam z program do fakturowaniaFaktura Small Business. Program umożliwia szybkie generowanie potrzebnego JPK. Przydaje się też w codziennej pracy. Spróbuj, przetestuj za darmo, u mnie się sprawdza :)
Sylwuniak

Postprzez uan » 17 cze 2019, o 09:50

Moim zdaniem w każdej firmie powinno się korzystać z odpowiednich programów, które mają za zadanie usprawnić funkcjonowanie danego biznesu, jak i jego kontrolę. Dobrze dopasowany do branży program usprawni codzienną pracę w takim miejscu oraz kontrolę nad nim. Wiele branż od jakiegoś czasu decyduje się na takie rozwiązania, bo te naprawdę się sprawdzają. Nawet w przychodniach można spotkać program do gabinetu, który daje wiele możliwości ulepszenia pracy. Dodatkowo działa w chmurze, przez co dostęp do niego jest możliwy z każdego komputera, co jest dodatkowym atutem.
uan

Powrót do Różne