akcesoria dla zwierząt

Wszystko inne co związane z konwentem.

akcesoria dla zwierząt

Postprzez Martaa33 » 17 sty 2019, o 11:10

Drodzy forumowicze, ostatnio poszukiwałem sklepu, w którym znajdę naprawde porządne akcesoria dla zwierząt. W internecie natknęłam się na sklep weterynaryjny https://www.alilaciaty.pl/akcesoria/ oferujący bardzo szeroką gamę produktów takich jak leki suplementy, akcesoria oraz kosmetyki dla czworonogów. Kupiłem od nich kilka gadżetów i musze przyznać, że jakość jest naprawdę bardzo dobra. Od tamtej pory akcesoria dla zwierząt kupuje tylko i wyłącznie w tym sklepie, bo uwierzcie, że naprawdę warto.
Martaa33

Re: akcesoria dla zwierząt

Postprzez karol4437878 » 21 sty 2019, o 14:23

Teraz wszystkie zwierzęta mają bardzo dobre akcesoria.Moim zdaniem na pewno to jest bardzo dobrze w stu procentach.
karol4437878

Re: akcesoria dla zwierząt

Postprzez loca89 » 30 maja 2019, o 20:56

Jeżeli chodzi o takie akcesoria do zwierząt niezbędne dla rolników to na pewno można tutaj wymienić pastuch elektryczny na psa. Dzięki odpowiedniej konstrukcji po dotknięciu się zwierzyny o urządzeni odczuje lekki impuls elektryczny, który nakłoni je do zawrotu. W ten sposób hodowane zwierzęta będą pod skuteczną ochroną.
loca89

Powrót do Różne