Koniec remontu, nowe wnętrze

Wszystko inne co związane z konwentem.

Koniec remontu, nowe wnętrze

Postprzez Megamo » 12 wrz 2018, o 13:45

Skończylismy własnie remont mieszkania, chce teraz sprawić by wnętrza zupełnie inaczej wyglądały.Dlatego też chce postawić na nowoczesne dodatki do mieszkania. Widziałam, ze pufa worekmoże być bardzo fajnym dodatkiem do sypialni czy salonu. W swoich domach też macie takie dodatki?
Megamo

Re: Koniec remontu, nowe wnętrze

Postprzez onlycars » 12 wrz 2018, o 20:12

Pufy worki dawno wyszły z mody. Zerknij na pomysł motywu loftowego.
onlycars

Postprzez alok565 » 16 wrz 2018, o 18:05

Ze swojej strony chciałbym Wam polecić oferte BIURO NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA. Na stronie znajdziecie różnorodne oferty mieszkan, domów, działek w Warszawie i okolicach. Ich oferta jest bardzo rozbudowana, wybór jest ogromny, a ceny idealnie dopasowane do jakosci. Polecam wszystkim zainteresowanym.
alok565

Postprzez aris » 2 paź 2018, o 13:08

Jaj mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
A ludzie? Czy można oddać ludzi we władanie ludziom? Co w ogóle można im powierzyć, nie obawiając sie, że zniszczą, popsują, skrzywdzą?
aris

Postprzez Guru88 » 12 paź 2018, o 17:37

Wydaje mi się, że warto doradzić się w tej kwestii znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc :)
Bez ognia, bez treści, bez idei, bez polotu wszystko stanie się tylko rutyną i szablonem – Fiodor Dostojewski
Guru88

Powrót do Różne