Strona 1 z 1

Czym się różni AC od OC

PostNapisane: 6 wrz 2018, o 16:35
przez Megamo
Zastanawialiście się kiedys czym się różni OC od AC ? Na pewno każdy młody kierowca zadaje sobie własnie takie pytanie. Też bylam w takiej sytuacji, dopiero tutaj https://automator.pl/blog/czym-sie-rozni-oc-od-ac/ udało mi sie znaleźć prosty artykuł, który to wyjaśnił.

Re: Czym się różni AC od OC

PostNapisane: 7 wrz 2018, o 08:55
przez patka
OC to ubezpieczenie cywilne i z niego jest pokrywana szkoda wyrządzona z Twojej winy innemu kierowcy. A AC chroni Twój samochód.

Re: Czym się różni AC od OC

PostNapisane: 10 wrz 2018, o 12:48
przez soyAlaska
No i wszystko prosto i jasno wyłożone ;P

Re: Czym się różni AC od OC

PostNapisane: 27 kwi 2019, o 21:43
przez deraman
No i trzeba wiedzieć, że OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Tak jak ja szukałem dobrej oferty to na https://panocek.pl/ znalazłem najtańsze ubezpieczenie oc. Jasna sprawa, że trzeba płacić, ale dzięki darmowemu kalkulatorowi zaoszczędziłem sporo kasy w sumie. Wiadomo, że to każdemu inaczej wyjdzie, bo a to wiek kierowcy, pojemność silnika czy bezszkodowa jazda jest brana pod uwagę. Ale warto sprawdzić sobie, bo po co przepłacać.

Re: Czym się różni AC od OC

PostNapisane: 6 maja 2019, o 12:57
przez ynos89
Jeżeli nie wiesz to wejdź na https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial-ko ... sosnowiec/ , zadzwoń i się zapytaj. Pomogą Ci na pewno!

Re: Czym się różni AC od OC

PostNapisane: 7 maja 2019, o 13:05
przez Klosa
Jeśli udasz się do ubezpieczyciela lub po prostu wejdziesz na stronę to poznasz wszystkie szczegóły ofert związanych z ubezpieczeniami. Ja od dłuższego czasu wybieram markę MetLife.

Re: Czym się różni AC od OC

PostNapisane: 14 maja 2019, o 02:34
przez Turambarr
Tutaj https://www.ubezpieczeniaonline.pl możecie poczytać na ten temat. Różnica jest wbrew pozorom bardzo prosta. Przy okazji sprawdźcie najlepsze oferty OC w sieci.