Reklama dla firmy

Wszystko inne co związane z konwentem.

Reklama dla firmy

Postprzez Megamo » 26 cze 2018, o 12:55

W dzisiejszych czasach form reklamy jest naprawde bardzo dużo. Decydując sie na coś musisz zastanowić się, która z reklam będzie najbardziej skuteczna. Czy zwykłe ulotki Ci pomogą? Byc może ale wideowizytówka też może okazać się dobrym pomysłem. Jeszcze kilka innych sposobów znalazłam tutaj http://splashmedia.pl/uslugi/ . Działając w ten sposób możesz pozyskać wielu nowych klientów
Megamo

Re: Reklama dla firmy

Postprzez SilverMonk » 4 lip 2018, o 11:53

Ta reklama dla firmy jest bardzo przydatna. Najlepiej reklamować się na facebooku.

Postprzez KarolRed » 6 lip 2018, o 11:09

Też tak myślę. Adwords i facebook to jest po prostu przyszłość promocji.

Postprzez Kain3000 » 9 lip 2018, o 10:42

Pozycjonowanie i adwordsy - to zawsze się przyda. Każdej firmie.

Postprzez tomek777 » 9 lip 2018, o 11:51

Teraz tyle firm się pozycjonuje że już trudno dogonić te wszystkie nowinki.Trzeba non stop się szkolić w tym co się robi.
tomek777

Postprzez alok565 » 22 lip 2018, o 08:33

Reklama firmy jest na tyle ważna , że chyba nie należy przebierać w środkach i skorzystać z pomocy specjalistów . Gdyby ktoś był zainteresowany cyfrowymi sposobami reklamowania to zapraszam na stronę https://instalacje.nautilus.net.pl/uslu ... l-signage/ . Firma ta profesjonalnie zajmuję się reklamami wyświetlanymi na ekranach LED . Sam skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony .
alok565

Postprzez loszka » 27 lip 2018, o 09:12

Jak to mawiają ? Reklama dźwignią handlu. Zanim pójdziesz o krok dalej zorientuj się jaka agencja lub jaka firma zrobi to dla Ciebie w mozliwie najnizszych kosztach. Konkurencja jest duża więc spokojnie coś znajdziesz.
loszka

Postprzez pillenpront » 10 sie 2018, o 12:27

FB jest naprawde ok
pillenpront

Postprzez OlafMu » 13 sie 2018, o 09:08

Jak dla mnie bardzo dobrym pomysłem na reklamę są nadruki na koszulkach. Na targach branżowych to się bardzo fajnie sprawdza i ja mogę polecić tę https://kadok.pl/oferta/nadruki-na-odziezy firmę, która robi nadruki na odzieży. Bardzo dobrej jakości są i koszulki i nadruki, bo już kilka razy korzystałem z ich usługi i mogę polecić.
OlafMu

Postprzez JanNiezbedny » 27 lis 2018, o 10:52

Moim zdaniem reklama na FB się dobrze sprawdza.
JanNiezbedny

Postprzez Sarna » 19 gru 2018, o 14:40

Osobiście pracuję w firmie marketingowej, która zajmuje się reklamą zewnętrzną i muszę przyznać, że tego typu działania są bardzo skuteczne. Jakby ktoś szukał pracy w takim zawodzie to polecam zajrzeć na naszą stronę http://www.pro-komp.com.pl/index.php/index/Praca, w celu znalezienie większej ilości informacji. Osobiście polecam, bo praca jest przyjemna, dobrze płatna i w przyjemnych godzinach.
Sarna

Postprzez Agatka91 » 7 kwi 2019, o 12:28

Sama się przekonałam, że istnieje wiele różnych źródeł dotarcia do klienta i to tylko przez sam internet. Bardzo chwalę sobie współpracę z https://fabrykamarketingu.pl/ gdyż wiem jak skutecznie podniosła mój sklep internetowy w wynikach wyszukiwania i teraz w końcu mam prawdziwych klientów którzy do mnie wracają. Jeśli niestety nie znamy się na tych rzeczach to naprawdę zdecydowanie lepiej jest oddać reklamę firmy dla kogoś kto się tym zajmie profesjonalnie.
Agatka91

Postprzez Nowacki » 10 kwi 2019, o 11:23

Zgadzam się, internet otwiera przed nami mnóstwo możliwości promowania firmy, od facebooka, youtube, przez pozycjonowanie i np. na czymś takim jak wirtualny spacer kończąc. Jest mnóstwo opcji, trzeba z tego korzystać :)
Nowacki

Postprzez uan » 26 kwi 2019, o 14:42

Moim zdaniem reklama firmy w dzisiejszych czasach to podstawa, szczególnie ta w internecie. Teraz wszystko się tam przenosi, więc jak się czegokolwiek szuka, to zazwyczaj zaczyna się właśnie od przeszukania internetu. Wiadomo, że taka reklama czy projektowanie aplikacji internetowych swift najlepiej oddać w ręce profesjonalistów w tej dziedzinie. Oni z tymi tematami mają do czynienia na co dzień. Inwestycja w takie działania to nic innego jak inwestowanie we własną firmę.
uan

Postprzez malza23 » 29 kwi 2019, o 19:18

Warto postawić na coś prostego, niewymagającego, nawet informacyjnego :) Z firmą metaloplastyka.eu wykonasz ciekawe i proste banery reklamowe i informacyjne, które pozwolą klientom odpowiednio do Ciebie naprowadzić. Zerknij do nich koniecznie.
malza23

Następna strona

Powrót do Różne