Rozwiązania dla firmy

Wszystko inne co związane z konwentem.

Rozwiązania dla firmy

Postprzez Megamo » 26 cze 2018, o 12:54

Wiadomo, że ofert będziesz miał wiele dotyczących hostingu, ale pomyślałeś już czego tak naprawdę oczekujesz. Ja W sumie nie miałabym o tym pojęcia gdyby nie to, że sama musiałam wykupić hosting. Wtedy dowiedziałam się, ze lepszym rozwiązaniem jest hosting w chmurze. Skupiłam się na takich ofertach jak tutaj http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/cloud/ i po czasie wiem, ze był to dobry wybór.
Megamo

Re: Rozwiązania dla firmy

Postprzez KarolRed » 6 lip 2018, o 11:07

Dzięki za ofertę bardzo to mi się przyda!

Postprzez SilverLord » 6 lip 2018, o 12:23

Rozwiązania da firm są bardzo ważne! Muszą być coraz lepsze. Polska nie jest pod tym względem liderem.

Postprzez Liwia12 » 28 sie 2018, o 18:33

Ja nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę za bardzo w stanie pomóc.
Liwia12

Postprzez sakiboz » 29 sie 2018, o 19:26

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!
sakiboz

Postprzez adamm167 » 4 wrz 2018, o 16:56

Hosting w chmurze ma swoje wady i zalety, ale jeśli patrzeć na cenę to jak najbardziej ok.
adamm167

Postprzez mariusz3333421 » 30 sty 2019, o 10:17

Teraz każda firma ma jakieś rozwiązania.To jest bardzo normalna sprawa dla każdej firmy.
mariusz3333421

Postprzez moonia22 » 4 lut 2019, o 10:04

Fajne rozwiązania dzięki za podpowiedź.
moonia22

Postprzez Culturedis » 7 lut 2019, o 12:52

Hejka wszystkim obecnym
Culturedis

Postprzez patricia22 » 7 lut 2019, o 14:58

Fajne i praktyczne rozwiązania.
patricia22

Postprzez burnia » 11 mar 2019, o 07:20

Moim zdaniem odpowiednim rozwiązaniem dla każdej firmy będzie odpowiednio dopasowane do branży oraz indywidualnych potrzeb oprogramowanie. Ma ono na celu usprawnić codzienne funkcjonowanie w takim miejscu. Wiele branż decyduje się na taki program, nawet ta medyczna. Taki gabinet lekarski program daje wiele możliwości. Prowadzenie całej dokumentacji pacjentów w elektronicznej formie, umawianie wizyt według kalendarza, gdzie widoczne są wszystkie zajęte, jak i jeszcze wolne terminy czy aktualna bara leków to tylko niektóre z zalet. Wszystko jest zgodne z obowiązującymi przepisami RODO.
burnia

Postprzez Urban Legend » 26 mar 2019, o 11:04

A o jakie dokładnie rozwiązania chodzi? Jeśli o coś, co usprawniłoby transport, to polecam zajrzeć na http://eurotexpoland.pl/produkty/tasmy-transportujace/ - poszczególne urządzenia są naprawdę wytrzymałe.

;)
Urban Legend

Postprzez MikeCorleone » 29 mar 2019, o 09:57

Jak dla mnie to jest po prostu bardzo przydatne. Uwielbiam korzystać z konsultingu. On dużo mi pomaga.

Postprzez Solar » 20 kwi 2019, o 11:57

Jeśli szukasz firmy która wykona transport na terenie kraju czy też zagranicy to polecam spedycję międzynarodową https://symlog.eu/ Potrafią zająć się transportem lądowym, morskim czy nawet lotniczym. Przedstaw im co mają przewieźć i gdzie a to zrobią bo mają zaplecze i odpowiednie kompetencje do takich rzeczy.
Solar

Postprzez uan » 20 kwi 2019, o 13:05

Jeśli prowadzisz własną firmę, to przypomnę Ci też o kwestii RODO, która niewątpliwie dotyczy większości działalności. Szkoleniarodo.pl oferują kursy IOD dotyczące tego jak wdrażać RODO i jak je stosować. Ostatnie zmiany prawne wprowadziły nieco zamieszania i utrudnień dla wielu pracowników, dlatego takie szkolenie na pewno będzie bardzo pomocne i przydatne. Czytałem, że na tym szkoleniu, ćwiczy się na wzorcowej polityce ochrony danych więc dzięki takim praktycznym zadaniom będzie łatwiej zrozumieć niektóre aspekty.
uan

Następna strona

Powrót do Różne