Medycyna estetyczna - warto ?

Wszystko inne co związane z konwentem.

Re: Medycyna estetyczna - warto ?

Postprzez renatamierzejewska » 16 sty 2019, o 14:38

Na pewno warto jeśli lekarz się dobrze na tym zna
renatamierzejewska

Postprzez mirek33667 » 29 sty 2019, o 11:22

Jak chodzi o medycynę estetyczną powinno się chodzić do bardzo dobrego lekarza.Tylko taki dobry lekarz pomoże.
mirek33667

Postprzez Krzysztof43332 » 27 lut 2019, o 10:25

Każdemu z was polecam bardzo dobre usługi labioplastyka laserowa Poznań . Sam korzystałbym,ale nie mam na to po prostu czasu i w ogóle nie korzystam.Taki już jestem i szybko na pewno się nie zmienię jak chodzi o usług z lekarzami.
Krzysztof43332

Postprzez burnia » 19 mar 2019, o 08:10

Zabiegi medycyny estetycznej są nieco droższe niż większość tradycyjnych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych, jednak efekty są bardziej spektakularne. Czasem gdy zmarszczki są naprawdę głębokie, to nic nie jest w stanie sobie z nimi tak poradzić jak np. botox. Poleca się go zwłaszcza osobom ze zmarszczkami mimicznymi, trudnymi do wyeliminowania. Moja mama miała wykonywany zabieg w gabinecie Qclinique w Warszawie https://www.qclinique.pl/zabiegi/botox. Został przeprowadzany przez lekarza w warunkach ambulatoryjnych po uprzednim znieczulenie okolicy poddanej zabiegowi. Personel wyróżniał się dużym profesjonalizmem i zapewnił duży komfort podczas zabiegu.
burnia

Postprzez kazimeirz3 » 1 kwi 2019, o 12:05

Moja dziewczyna ostatnio spędziła bardzo dużo czasu w salonurodybello . Z tego co mi opowiadała to bardzo miło wspomina tam pobyt.Teraz zawsze daje jej pieniądze na ten salon.
kazimeirz3

Postprzez KingOfDiamond » 2 kwi 2019, o 10:29

Warto ponieważ medycyna estetyczna jest naprawdę cudowna. Dzięki urodzie można naprawdę dużo zyskać! Tak ja to widzę. Przykładowo można zyskać atrakcyjniejszego partnera.

Postprzez dein1 » 9 maja 2019, o 14:25

jola8520 napisał(a):Ja ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad usunięciem zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego https://www.medycynaestetyczna.rzeszow.pl/oferta/kwas-hialuronowy.html ? Czy ktoś już robił? Ile się utrzymuje efekt?

Efekt utrzymuje się mniej więcej przez rok czy dwa lata, ale to też zależy od typu skóry oraz jej pielęgnacji. Ale jak dla mnie to super są takie zabiegi :D
dein1

Poprzednia strona

Powrót do Różne