Medycyna estetyczna - warto ?

Wszystko inne co związane z konwentem.

Re: Medycyna estetyczna - warto ?

Postprzez renatamierzejewska » 16 sty 2019, o 14:38

Na pewno warto jeśli lekarz się dobrze na tym zna
renatamierzejewska

Postprzez mirek33667 » 29 sty 2019, o 11:22

Jak chodzi o medycynę estetyczną powinno się chodzić do bardzo dobrego lekarza.Tylko taki dobry lekarz pomoże.
mirek33667

Postprzez Krzysztof43332 » 27 lut 2019, o 10:25

Każdemu z was polecam bardzo dobre usługi labioplastyka laserowa Poznań . Sam korzystałbym,ale nie mam na to po prostu czasu i w ogóle nie korzystam.Taki już jestem i szybko na pewno się nie zmienię jak chodzi o usług z lekarzami.
Krzysztof43332

Postprzez burnia » 19 mar 2019, o 08:10

Zabiegi medycyny estetycznej są nieco droższe niż większość tradycyjnych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych, jednak efekty są bardziej spektakularne. Czasem gdy zmarszczki są naprawdę głębokie, to nic nie jest w stanie sobie z nimi tak poradzić jak np. botox. Poleca się go zwłaszcza osobom ze zmarszczkami mimicznymi, trudnymi do wyeliminowania. Moja mama miała wykonywany zabieg w gabinecie Qclinique w Warszawie https://www.qclinique.pl/zabiegi/botox. Został przeprowadzany przez lekarza w warunkach ambulatoryjnych po uprzednim znieczulenie okolicy poddanej zabiegowi. Personel wyróżniał się dużym profesjonalizmem i zapewnił duży komfort podczas zabiegu.
burnia

Poprzednia strona

Powrót do Różne