...

Wszystko inne co związane z konwentem.

...

Postprzez andrewandrew » 16 sty 2018, o 14:22

Szkoda, że ludzie są dziś tak zgubieni przez narzucony konsumpcjonizm. Nikt mi nie wmówi, że liczy się dziś oryginalność, skoro 90% ludzi wygląda tak samo - iphone, najnowsze markowe ciuchy, namalowane brwi i rejestracja całego życia w internecie. Nie liczy się już co w rzeczywistości u kogoś, tylko to, co pokazać na zewnątrz, jak "mi się powodzi". Istnieje cały zbiór zmiennych określających miano udawanego życia na pokaz przez przewagę społeczeństwa i to nie tylko młodego (nastolatków). Myślę, że ci, którzy mieli na swoim kierunku studiów choć wzmiankę o charakterystyce przedstawiania emocji przez nasze ciało, szczególnie - twarz - można wiele wywnioskować, że u wielu ludzi nie jest tak cudownie i sielankowo, jak to opisują ;P Dziś media wykreowały nowe, podświadome motto: "Nieważne jak się czuję, ważne żeby inni myśleli, że jest lepiej, niż u nich".
andrewandrew

Re: ...

Postprzez lubiase » 6 lut 2018, o 15:21

Ja troszkę też lubię się wyróżniać, przyznaje. Ale nie robię tego za pomocą takich prostych i sztampowych kroków, raczej preferuje takie sposoby jak ubieranie eleganckiej koszuli kupionej na https://www.willsoor.pl/ , to moim zdaniem jest znacznie lepsza opcja na promocję własnego wizerunku :D
lubiase

Re: ...

Postprzez Ajton2891 » 15 mar 2018, o 11:51

Mądrze tu prawicie.
_______________________-
Pisanie prac magisterskich
Ajton2891

Powrót do Różne