Dobre biuro rachunkowe

Wszystko inne co związane z konwentem.

Dobre biuro rachunkowe

Postprzez adel87 » 12 gru 2017, o 11:00

Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi JPK Radom. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.
adel87

Re: Dobre biuro rachunkowe

Postprzez kasiek » 14 gru 2017, o 07:31

Zacznijmy od tego czym jest dobre biuro rachunkowe, a mianowicie podmiotem jaki wspiera naszą firmę. Dlatego przy prowadzeniu działalności gospodarczej, nawiązanie odpowiednich relacji w tym zakresie ma jak najbardziej uzasadniony sens. Oczywiście biuro rachunkowe z prawdziwego zdarzenia, to takie które niejednokrotnie zaskoczy nas w pozytywnym tego słowa znaczeniu, niekiedy odciąży od prowadzenia samej firmy. Warto rozejrzeć się po rynku, w celu znalezienia biura rachunkowego jakie de facto posiada renomę oraz odpowiednie możliwości, a jego oferta dostosowana jest do naszych potrzeb.
...wywołuję drgania powietrza, więc jestem.
kasiek

Postprzez Mikoli » 29 gru 2017, o 10:02

Czy takie biuro dochowuje tajemnicy handlowej?
Mikoli

Postprzez julian » 5 sty 2018, o 10:35

Jeśli nam zależy na takim czymś to na pewno warto to zapisać w umowie. Ale mi się wydaje, że to jest standard.
Ja ze swej strony mogę na pewno polecić biuro rachunkowe Everte w Lublinie.
Tutaj podaję dane:
Telefon: +48 (81) 440 45 81
Tel. kom.: +48 604 383 133
Email: kontakt@biuroeverte.pl
Obrazek

Kancelaria czynna:
Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00
julian

Powrót do Różne