Karma dla psa

Wszystko inne co związane z konwentem.

Karma dla psa

Postprzez Alek789 » 10 gru 2017, o 20:09

Witam,
szukam jakiegoś dobrego sklepu internetowego z karmą dla psów. Chodzi mi tutaj o taką żywność, która będzie odpowiednia dla psa cierpiącego na niewydolność wątroby.
Niestety nigdzie nie mogę takiego czegoś znaleźć. Znajomi polecają mi sklep http://kalinowa.pl/sklep/, który podobno jest naprawde bardzo dobry.
Czy ktoś z Was słyszał coś o takim sklepie? Opinii w internecie jest bardzo mało, więc czekam na rady od Was. A może polecicie mi jakiś sprawdzony przez siebie sklep?
Alek789

Re: Karma dla psa

Postprzez kasiek » 14 gru 2017, o 07:37

Działa wiele takich sklepów zoologicznych. Oczywiście dobranie samej karmy powinno tutaj nie mijać się z podstawowym oraz najważniejszym założeniem. Dlatego dobrze, jeżeli w takim sklepie uzyskamy wsparcie przy doborze samej karmy, a nawet skorzystamy z pomocy kogoś, kto nam w jej doborze doradzi. Jak najbardziej kupowanie karmy dlapsa w sklepie internetowym, to rozwiązanie nad wyraz wygodne a nawet można powiedzieć, iż tanie.
...wywołuję drgania powietrza, więc jestem.
kasiek

Postprzez Perki » 18 gru 2017, o 08:42

Przecież w takich sklepach są te same karmy :)
Perki

Postprzez Freto21 » 4 sty 2018, o 15:33

Dokładnie, są z tej samej fabryki :)
Freto21

Postprzez julian » 5 sty 2018, o 10:21

W internecie sklepów z karmą dla psów jest cały ogrom. Wystarczy sobie wpisać w google, czego potrzebujemy i jest!
Jednym z popularniejszych ostatnio odnośnie karm dla psa jest e-pazur - https://www.e-pazur.com/k8,psy-karma-sucha-dla-psa.html
Sklep prowadzi mój znajomy. Sprawdzony kontakt.
julian

Powrót do Różne