wizytówki dla firmy

Wszystko inne co związane z konwentem.

Re: wizytówki dla firmy

Postprzez kokosanka10 » 18 wrz 2017, o 10:29

Ja kiedyś zamawiałam firmowe wizytówki na allegro i powiem Wam, że byłam pozytywnie zaskoczona jakością.
kokosanka10

Postprzez wPrzod » 20 wrz 2017, o 13:02

Ja mam zaprzyjaźnioną drukarnię, która nie dość, że zaprojektowała mi wizytówki, to jeszcze po taniości wydrukowała :)
wPrzod

Postprzez Rybar » 20 lis 2017, o 08:43

Największy wybór papieru pod wizytówki widziałem w firmie strefaxero.pl (tutaj masz link do oferty na druk wizytówek warszawa). Bardzo dobra jakość wydruku. Mają najnowsze maszyny to pewnie dlatego.
Rybar

Postprzez Franciszek » 30 lis 2017, o 09:34

Ja tam od dłuższego już czasu współpracuje z jedną drukarnią i jestem w stanie z czystym sumieniem ją polecić. Są sumienni, dobra jakość materiału i można się fajnie dogadać. Dodatkowo prowadzą właśnie sklep online , którego kolega szukał.
Franciszek

Postprzez 1miszczu1 » 23 gru 2017, o 21:13

Wizytówki to fajna sprawa, ale warto też pomyśleć o jakichś gadżetach reklamowych. Ja na przykład zamówiłam bidony z http://bidon.pl/ , na których widnieje logo naszej firmy :) Szef postanowił użyć ich do promocji biznesu i był to super pomysł!
1miszczu1

Postprzez Wirtuzi21 » 17 sty 2018, o 08:40

Z gadżetów reklamowych najbardziej lubię zamawiać kubki.
Wirtuzi21

Postprzez darwin43 » 18 sty 2018, o 12:13

Ja zamawiam zawsze na Allegro.
darwin43

Postprzez sebajedrzejczak » 19 lut 2018, o 14:06

Wizytówki przydadzą się każdej firmie, są bardzo praktyczne i wygodne. Wizytówki z plastiku są dużo lepsze niż zwykłe papierowe, nie niszczą się tak szybko.
sebajedrzejczak

Postprzez Ajton2891 » 12 kwi 2018, o 09:07

Dobre wizytówki to jest podstawa. Dzięki nim łatwo się można wylansować.

Postprzez Ewaar » 20 kwi 2018, o 14:15

Sprawdź firmę selekt.pl :)
Ewaar

Postprzez darek284 » 17 cze 2018, o 13:43

Zgadzam się z grubsza z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć.
darek284

Postprzez Dominika » 26 cze 2018, o 10:54

W Internecie z całą pewnością uda się znaleźć porady w tym temacie. Wystarczy trochę poszukać ;)
Dominika

Postprzez webman6 » 28 sie 2018, o 16:20

Ja bym poszperał trochę w tym temacie w Internecie. Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
webman6

Postprzez alok565 » 24 wrz 2018, o 17:07

Chciałbym Wam polecic strone https://lobos.promo/kontakt/formularz_kontaktowy . Firma Lobos posiada wieloletnie doswiadczenie w branzy drukarskiej , regularnie korzystam z ich oferty i zawsze jestem bardzo zadowolony. Według mnie mają najlepsze ceny w sieci, a świadczone przez nich usługi są na najwyzszym poziomie. Pozdrawiam serdecznie.
alok565

Postprzez Ewelina » 23 paź 2018, o 16:46

Dobre wizytówki to podstawa ale czy jest sens wydawać na to krocie, może warto szukać tańszych rozwiązań.
Ewelina

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różne