Porządne rzeczy medyczne

Wszystko inne co związane z konwentem.

Porządne rzeczy medyczne

Postprzez Unableas » 26 mar 2019, o 22:08

Szukam jakiegoś miejsca gdzie znajdę porządne rzeczy dla chorego na stawy, co sądzicie? mam jużcoś takiego: https://megamedic.pl/sklep-medyczny-mega-medic ale nie mam pewności czy można zaufać
Ostatnio edytowano 31 mar 2019, o 21:24 przez Unableas, łącznie edytowano 1 raz
Unableas

Re: Porządne rzeczy medyczne

Postprzez amandaa1 » 29 mar 2019, o 09:58

Najlepiej to się poradzić specjalisty.. Nie wiem jakiegoś ortopedy!
amandaa1

Postprzez KingOfDiamond » 2 kwi 2019, o 10:32

Te rzeczy zawsze mi się przydadzą. Są one po prostu bardzo użyteczne.

Postprzez Urban Legend » 11 kwi 2019, o 11:35

No ale o jakie dokładnie rzeczy chodzi? Kule ortopedyczne, wózki inwalidzkie? Czy coś co będzie w stanie ograniczyć ból? W przypadku osób starszych i tych, które mają znacznie poważniejsze problemy z poruszaniem się, świetnie sprawdzą się przede wszystkim skutery dla osób niepełnosprawnych. W bardzo dużym stopniu ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Napisz może bardziej szczegółowo, jakich dokładnie rzeczy szukasz.
Urban Legend

Postprzez Betiq » 30 kwi 2019, o 12:35

jak dla mnie numerem jeden jeśli chodzi o bóle stawów to ten preparat -Artroser ceneo
Betiq

Postprzez alok565 » 10 cze 2019, o 11:15

Unableas napisał(a):Szukam jakiegoś miejsca gdzie znajdę porządne rzeczy dla chorego na stawy

Z tego co sie orientuję to na pewno dobrym rozwiązaniem będzie stosować coś takiego jak żel konopny na stawy. Mój znajomy korzysta z takiego żelu już jakis czas i na prawdę z tego co wiem jest bardzo zadowolony z efektów. Myslę, że jest to na prawdę warte polecenia w tego typu schorzeniach
alok565

Postprzez alamooniq » 12 cze 2019, o 20:05

Są wiadomo sklepy medyczne, które proponują spory wybór takiego sprzętu. Warto też stawiać na takie miejsc, bo zawsze znajdziecie się ktoś kto wam coś doradzi co do tego :) Ja tak znalazłam pomoc w firmie https://www.brandvital.eu/ Potrzebowałam sprzętu rehabilitacyjnego do mojego taty. Jeżeli też będziecie szukać urządzeń medycznych zarówno na zakup, jak i na wynajem. To też jest bardzo ciekawa opcja, na którą warto postawić. Zapoznajcie się z ich kompleksową ofertą.
alamooniq

Postprzez Sevam » 13 cze 2019, o 02:07

Siemanko wam wszystkim
Sevam

Powrót do Różne